+38(063) 463-84-83       Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

+38(098) 131-22-33       viber: +38(098) 131-22-33

+38(095) 779-17-43

Корзина

0 шт. - 0.00 грн.
Расширенный поиск

Отзывы покупателей

Источники осознанной жизни. Преврати проблемы в ресурсы. Элизабет Лукас
Frosta
Очень надеюсь, что...

Под кровом Всевышнего. О трудах и радостях семейной жизни. Наталия Соколова
natali-poltava@yandex.ru
Как сказала одна...

Под кровом Всевышнего. О трудах и радостях семейной жизни. Наталия Соколова
natali-poltava@yandex.ru
Как сказала одна...

Под кровом Всевышнего. О трудах и радостях семейной жизни. Наталия Соколова
natali-poltava@yandex.ru
Как сказала одна...

 
Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
Православний молитовник. Сучасна редакція київського ізводу в українській транслітерації. Навчальний посібник з практичного вивчення і впровадження на кліросах київського ізводу (української вимови) церковнослов"янських богослужбових текстів. Є частиною триптиху.
120.00 грн.
Отзывов (0)
Календарь на 2020 год. ГРЕЦИЯ. Православний настінний ілюстрований календар на 2020 рік містить ілюстрації стародавніх храмів, відомих монастирів і природних красот Греції.
35.00 грн.
Отзывов (0)
Хто такий юрист? Юлия Ларина. Восьмирічний хлопчик Даня має безліч цікавих запитань про юриспруденцію – науку, що вивчає право.
165.00 грн.
Отзывов (0)
Будемо жити з Богом. Священик Михаїл Шполянський. Оказывается, есть удивительные чудеса на свете. Оказывается жизнь интереснее любой сказки-только надо учиться видеть это. И надо учиться жить — ЖИТЬ С БОГОМ. Українською мовою.
28.00 грн.
Отзывов (0)
Діти як психологічне дзеркало сім'ї та суспільства. Усі людські проблеми починаються й закінчуються в сім`ї. Сім`я – це основа збереження культури, етичних норм, традицій народу, соціальної естафети суспільства, основа виживання його та окремої особистості, всебічної підтримки людини.
92.00 грн.
Отзывов (0)
Храм Гроба Господня. Энциклопедическая книга - фотоальбом Книга-альбомЭто первая на русском языке энциклопедичная книга с художественными фотографиями о иерусалимском Храме Гроба Господня– главной святыней христиан (православных, старообрядцев, католиков, протестантов и др.) независимо от их различий.
200.00 грн.
Отзывов (0)
Основна мета цього нового і водночас укоріненого у справжній православній христинській традиції Молитовника - оживити молитовне життя, так щоб усі читачі відкривали для себе радість і глибину спілкування з Богом. Тексти молитов на різні часи доби вибрані з класичних богослужінь добового кола: вечірні, повечір’я, полунощниці, утрені та часів.
120.00 грн.
Отзывов (0)
Дорога Добра. Робочий зошит для 1 класу. Допоможе повторити правила руху Дорогою Добра, розширити знання дітей про зло (гріх), що псує життя самій людині, оточуючим її та навіть навколишньому середовищу; розкрити велике значення храму для міста, людини; прививати любов до книги, показати унікальність Біблії як учителя мудрості і добра
36.00 грн.
Отзывов (0)
“Благовіст” - продовження курсу “Джерело вічності. Основи православної культури” для учнів 9-го класу допоможе тим, хто отримує базову загальну середню освіту, спрямувати свої дії в сучасному суспільстві у відповідності з морально-етичними засадами православної етики.
56.00 грн.
Отзывов (0)
Сповідь і Причастя – найсерйозніша і найважливіша річ. Це те, заради чого варто приходити до храму. Сам Господь Ісус Христос Свою проповідь почав зі слів: “Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне”. Він також говорив, що вічне життя матимуть лише ті, хто споживатиме Його плоть і питиме Його кров. Про те, як саме підготувати себе до цих великих Таїнств, щоб прийняти їх на зцілення душі й тіла, і будемо говорити у цій невеликій книзі.
62.00 грн.
Отзывов (0)
Від першої особи. Офіційні представники УПЦ відповідають на запитання користувачів Інтернету. Збірка «Від першої особи: офіційні представники Української Православної Церкви відповідають на запитання читачів» містить текстові версії веб-конференцій, проведених сайтом www.orthodox.org.ua упродовж 2007-2009 років. На сторінках видання можна знайти відповіді секретаря Предстоятеля Української Православної Церкви єпископа Олександра (Драбинка); ректора КДАіС архієпископа Бориспільського Антонія (Паканича); голови Синодального відділу релігійної освіти, місіонерства та катехізації УПЦ, ректора ПМДС архієпископа Полтавського і Миргородського Филипа; прес-секретаря Предстоятеля УПЦ, шеф-редактора Інтернет-порталу «Православіє в Україні» протоієрея Георгія Коваленка; голови ВЗЦЗ УПЦ архімандрита Кирила (Говоруна); намісника Свято-Троїцького Іонинського монастиря епископа Іони (Черепанова) тощо.
56.00 грн.
Отзывов (0)
Священна біблійна історія. Новий Завіт. Ця книга є перекладом другої частини навчального посібника зі Священ­ної Біблійної історії митрополита Владивостоцького і Приморського Веніаміна, в якій викладаються в хронологічному порядку новозавітні події від Різдва Хри­стового до зішестя Святого Духа на апостолів.
112.00 грн.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH