+38(063) 463-84-83      Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

+38(098) 131-22-33      viber: +38(063) 463-84-83

                                       t.me/pravnet2012

Корзина

0 шт. - 0.00 грн.
Расширенный поиск

КАТЕГОРІЇ

 
Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
Стратегії примирення. Роль Церков в Україні. Під редакцією Сергія Бортника. Центром уваги книги є місце Церкви в українському суспільстві, міжконфесійні відносини, а також аналіз кризової ситуації в українському та світовому Православ'ї та пошуки виходу з неї.
140.00 грн.
Отзывов (0)
Хто-хто в гніздечку живе. Водна розмальовка. Водна розмальовка для малюків про те, як зявляються на світ пташки.
46.00 грн.
Отзывов (0)
Малятам про кошенят. Казки для дітей та дорослих. Сергій Бакуменко. Книга підходить для дітей від 3-х років. Найкраща книга для тих, хто хоче навчити дітей доброті та любові. Ця книга - збірка історій про кошенят, які прикладом своїх вчинків вчать дітей жити і розуміти добро.
150.00 грн.
Отзывов (0)
Хто такий юрист? Юлия Ларина. Восьмирічний хлопчик Даня має безліч цікавих запитань про юриспруденцію – науку, що вивчає право.
165.00 грн.
Отзывов (0)
Хрещення - перше свято життя. Автор у своїй книзі знайомить читачів з азами Православ'я на прикладі воцерковлення маленької дівчинки на ім'я Аня. Це ім'я давньоєврейського походження, перекладається воно як «благодать, розташування, прихильність, благовоління».
126.00 грн.
Отзывов (0)
Будемо жити з Богом. Священик Михаїл Шполянський. Оказывается, есть удивительные чудеса на свете. Оказывается жизнь интереснее любой сказки-только надо учиться видеть это. И надо учиться жить — ЖИТЬ С БОГОМ. Українською мовою.
45.00 грн.
Отзывов (0)
Дорога Добра. Робочий зошит для 1 класу. Допоможе повторити правила руху Дорогою Добра, розширити знання дітей про зло (гріх), що псує життя самій людині, оточуючим її та навіть навколишньому середовищу; розкрити велике значення храму для міста, людини; прививати любов до книги, показати унікальність Біблії як учителя мудрості і добра
45.00 грн.
Отзывов (0)
“Благовіст” - продовження курсу “Джерело вічності. Основи православної культури” для учнів 9-го класу допоможе тим, хто отримує базову загальну середню освіту, спрямувати свої дії в сучасному суспільстві у відповідності з морально-етичними засадами православної етики.
190.00 грн.
Отзывов (0)
Сповідь і Причастя – найсерйозніша і найважливіша річ. Це те, заради чого варто приходити до храму. Сам Господь Ісус Христос Свою проповідь почав зі слів: “Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне”. Він також говорив, що вічне життя матимуть лише ті, хто споживатиме Його плоть і питиме Його кров. Про те, як саме підготувати себе до цих великих Таїнств, щоб прийняти їх на зцілення душі й тіла, і будемо говорити у цій невеликій книзі.
84.00 грн.
Отзывов (0)
Новий Завіт. Новий переклад з давньогрецької мови. Переклад Ю.Л.Попченка.
290.00 грн.
Отзывов (2)
Таємниця твоєї душі. Свящ. Вадим Семчук. До збірки увійшли вибрані християнські оповідання морального спрямування кращих вітчизняних та зарубіжних авторів. Книга має велику кількість малюнків. Книгу "Таємниця твоєї душі" можна використовувати для сімейного читання та як посібник для вчителів християнської етики загальноосвітних і недільних шкіл. Дуже корисна та приятна книжка.
225.00 грн.
Отзывов (0)
Школа для батьків. В цьому посібнику фахівці поділилися досвідом, накопиченим за 10 років роботи з дітьми та батьками.
150.00 грн.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH