+38(063) 463-84-83      Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

+38(098) 131-22-33      viber: +38(063) 463-84-83

+38(095) 779-17-43      Telegram: t.me/pravnet2012

Корзина

0 шт. - 0.00 грн.
Расширенный поиск

Отзывы покупателей

Психология нарциссической личности. Внутренний ребенок и самооценка. Катрин Аспер
Анна
Сегодня все больше...

Психология нарциссической личности. Внутренний ребенок и самооценка. Катрин Аспер
Анна
Сегодня все больше...

Ледоступы с цельнометаллическими шипами - по 6 шипов на каждом
Оксана
У меня есть эти...

Ледоступы с цельнометаллическими шипами - по 6 шипов на каждом
Оксана
У меня есть эти...

 
Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
Малятам про кошенят. Казки для дітей та дорослих. Сергій Бакуменко. Книга підходить для дітей від 3-х років. Найкраща книга для тих, хто хоче навчити дітей доброті та любові. Ця книга - збірка історій про кошенят, які прикладом своїх вчинків вчать дітей жити і розуміти добро.
110.00 грн.
Отзывов (0)
Українська розвідка. Прадавні часи. Олександр Скрипник. Издательский дом «АДЕФ-Украина» в содружестве со Службой внешней разведки Украины завершили работу над новой книгой по истории национальных спецслужб – «Украинская разведка. Древние времена». В книге воссоздана картина зарождения и становления разведывательной деяльности на исконных землях Украины в древние времена – от восточных славян и Киевской Руси до Гетьманской козацкой державы.
520.00 грн.
Отзывов (0)
Православний молитовник. Сучасна редакція київського ізводу в українській транслітерації. Навчальний посібник з практичного вивчення і впровадження на кліросах київського ізводу (української вимови) церковнослов"янських богослужбових текстів. Є частиною триптиху.
126.00 грн.
Отзывов (0)
Хто такий юрист? Юлия Ларина. Восьмирічний хлопчик Даня має безліч цікавих запитань про юриспруденцію – науку, що вивчає право.
165.00 грн.
Отзывов (0)
Хрещення - перше свято життя. Автор у своїй книзі знайомить читачів з азами Православ'я на прикладі воцерковлення маленької дівчинки на ім'я Аня. Це ім'я давньоєврейського походження, перекладається воно як «благодать, розташування, прихильність, благовоління».
96.00 грн.
Отзывов (0)
Будемо жити з Богом. Священик Михаїл Шполянський. Оказывается, есть удивительные чудеса на свете. Оказывается жизнь интереснее любой сказки-только надо учиться видеть это. И надо учиться жить — ЖИТЬ С БОГОМ. Українською мовою.
38.00 грн.
Отзывов (0)
Храм Гроба Господня. Энциклопедическая книга - фотоальбом Книга-альбомЭто первая на русском языке энциклопедичная книга с художественными фотографиями о иерусалимском Храме Гроба Господня– главной святыней христиан (православных, старообрядцев, католиков, протестантов и др.) независимо от их различий.
310.00 грн.
Отзывов (0)
Дорога Добра. Робочий зошит для 1 класу. Допоможе повторити правила руху Дорогою Добра, розширити знання дітей про зло (гріх), що псує життя самій людині, оточуючим її та навіть навколишньому середовищу; розкрити велике значення храму для міста, людини; прививати любов до книги, показати унікальність Біблії як учителя мудрості і добра
39.00 грн.
Отзывов (0)
“Благовіст” - продовження курсу “Джерело вічності. Основи православної культури” для учнів 9-го класу допоможе тим, хто отримує базову загальну середню освіту, спрямувати свої дії в сучасному суспільстві у відповідності з морально-етичними засадами православної етики.
56.00 грн.
Отзывов (0)
Сповідь і Причастя – найсерйозніша і найважливіша річ. Це те, заради чого варто приходити до храму. Сам Господь Ісус Христос Свою проповідь почав зі слів: “Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне”. Він також говорив, що вічне життя матимуть лише ті, хто споживатиме Його плоть і питиме Його кров. Про те, як саме підготувати себе до цих великих Таїнств, щоб прийняти їх на зцілення душі й тіла, і будемо говорити у цій невеликій книзі.
84.00 грн.
Отзывов (0)
Новий Завіт Новий переклад з давньогрецької мови. Переклад Ю.Л.Попченка.
136.00 грн.
Отзывов (0)
Від першої особи. Офіційні представники УПЦ відповідають на запитання користувачів Інтернету. Збірка «Від першої особи: офіційні представники Української Православної Церкви відповідають на запитання читачів» містить текстові версії веб-конференцій, проведених сайтом www.orthodox.org.ua упродовж 2007-2009 років. На сторінках видання можна знайти відповіді секретаря Предстоятеля Української Православної Церкви єпископа Олександра (Драбинка); ректора КДАіС архієпископа Бориспільського Антонія (Паканича); голови Синодального відділу релігійної освіти, місіонерства та катехізації УПЦ, ректора ПМДС архієпископа Полтавського і Миргородського Филипа; прес-секретаря Предстоятеля УПЦ, шеф-редактора Інтернет-порталу «Православіє в Україні» протоієрея Георгія Коваленка; голови ВЗЦЗ УПЦ архімандрита Кирила (Говоруна); намісника Свято-Троїцького Іонинського монастиря епископа Іони (Черепанова) тощо.
65.00 грн.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH