+38(063) 463-84-83      Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

+38(098) 131-22-33      viber: +38(063) 463-84-83

                                       t.me/pravnet2012

Корзина

0 шт. - 0.00 грн.
Расширенный поиск

КАТЕГОРІЇ

Відгуки покупців

Приближается Христос. Рождественские письма. Архимандрит Савва (Мажуко)
Каролина
Прекрасная книга....

Приближается Христос. Рождественские письма. Архимандрит Савва (Мажуко)
Каролина
Прекрасная книга....

Приближается Христос. Рождественские письма. Архимандрит Савва (Мажуко)
Диана
Новая книга отца...

Приближается Христос. Рождественские письма. Архимандрит Савва (Мажуко)
Диана
Новая книга отца...

 
Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
Girl's Book. Ідеї, які варто втілити в життя! Ми перевірили: дівчата від 6 до 12 років із захопленням втілюють в життя ці поради, вправи, ігри, рецепти та саморобки. Зважте на їхні різноплановість і різнобарв’я. Маємо аж 40 тематичних розділів!
350.00 грн.
Отзывов (0)
Boys’ Book. Підручник відважного мандрівника. Це надзвичайно цікава та захоплююча книга! Діти ріком від 6 до 14 років просто в захваті! Особливо цікаве шифрування! Багато нової легкодоступної інформації. Ця книга для хлопців буде чудовим подарунком!
360.00 грн.
Отзывов (0)
Експедиція з мурахою Софі. Досліджуємо природу навколо нас. Стефан Каста, Бу Моссберг. Ґаджети монополізують увагу сучасних людей. Вони надають інформацію, розвивають логічне мислення, та лише природа вчить творити. Виявити любов до дітей — значить дати їм силу стати творцями. Тому ми прагнемо долучити дітей до пізнання природи.
370.00 грн.
Отзывов (0)
Малятам про кошенят. Казки для дітей та дорослих. Сергій Бакуменко. Книга підходить для дітей від 3-х років. Найкраща книга для тих, хто хоче навчити дітей доброті та любові. Ця книга - збірка історій про кошенят, які прикладом своїх вчинків вчать дітей жити і розуміти добро.
135.00 грн.
Отзывов (0)
Українська розвідка. Прадавні часи. Олександр Скрипник. Издательский дом «АДЕФ-Украина» в содружестве со Службой внешней разведки Украины завершили работу над новой книгой по истории национальных спецслужб – «Украинская разведка. Древние времена». В книге воссоздана картина зарождения и становления разведывательной деяльности на исконных землях Украины в древние времена – от восточных славян и Киевской Руси до Гетьманской козацкой державы.
520.00 грн.
Отзывов (0)
Конфлікт менеджмент. Довідник для керівників та консультантів. Фридрих Глазл. Ця книга присвячена конфлікиам в організаціях та має плдвійну мету: по-перше, допомогти пізнати та зрозуміти конфлікт, по-друге, дати теоретичні та практичні засоби конструктивного подолання соціальних конфліктів.Книга призначена передусім для професійних радників, посередників та медіаторів, консультантів та наставників, а також для керівників, адвокатів, політиків та інших осіб, чия професія передбачає діяльність в умовах напружених стосунків, непорозумінь та конфликтів. Конфлікт менеджмент. Довідник для керівників та консультантів. Фридрих Глазл
870.00 грн.
Отзывов (0)
Православний молитовник. Сучасна редакція київського ізводу в українській транслітерації. Навчальний посібник з практичного вивчення і впровадження на кліросах київського ізводу (української вимови) церковнослов"янських богослужбових текстів. Є частиною триптиху.
146.00 грн.
Отзывов (0)
Хто такий юрист? Юлия Ларина. Восьмирічний хлопчик Даня має безліч цікавих запитань про юриспруденцію – науку, що вивчає право.
165.00 грн.
Отзывов (0)
Хрещення - перше свято життя. Автор у своїй книзі знайомить читачів з азами Православ'я на прикладі воцерковлення маленької дівчинки на ім'я Аня. Це ім'я давньоєврейського походження, перекладається воно як «благодать, розташування, прихильність, благовоління».
126.00 грн.
Отзывов (0)
Будемо жити з Богом. Священик Михаїл Шполянський. Оказывается, есть удивительные чудеса на свете. Оказывается жизнь интереснее любой сказки-только надо учиться видеть это. И надо учиться жить — ЖИТЬ С БОГОМ. Українською мовою.
38.00 грн.
Отзывов (0)
Дорога Добра. Робочий зошит для 1 класу. Допоможе повторити правила руху Дорогою Добра, розширити знання дітей про зло (гріх), що псує життя самій людині, оточуючим її та навіть навколишньому середовищу; розкрити велике значення храму для міста, людини; прививати любов до книги, показати унікальність Біблії як учителя мудрості і добра
39.00 грн.
Отзывов (0)
“Благовіст” - продовження курсу “Джерело вічності. Основи православної культури” для учнів 9-го класу допоможе тим, хто отримує базову загальну середню освіту, спрямувати свої дії в сучасному суспільстві у відповідності з морально-етичними засадами православної етики.
65.00 грн.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH