+38(063) 463-84-83      Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

+38(098) 131-22-33      viber: +38(063) 463-84-83

+38(095) 779-17-43      Telegram: t.me/pravnet2012

Корзина

0 шт. - 0.00 грн.
Расширенный поиск

Отзывы покупателей

Фамилия № 3/2019 (36). Православный журнал для всей семьи
Алиса
Спасибо за...

Архия. Житейская симфоническая архилогия. Вячеслав Бутусов
Александр
Можно ли заказать...

Архия. Житейская симфоническая архилогия. Вячеслав Бутусов
Александр
Можно ли заказать...

Православный молитвослов на русском языке. Поэтическое переложение канонических текстов
admin-magazin
Ждем...

 
Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
Чашу життя вкусіте... Чому істинному християнинові необхідно постійно причащатися Святих Христових Таїн. Ця невеличка книжечка - мабуть найповніша і найсистематичніша підбірка цитат зі Святого Письма, святих отців, авторитетних каноністів та діячів церковних на користь безперестанного причащання Святих Христових Таїн.
60.00 грн.
Отзывов (0)
Христос народився. Вертеп, книга іграшка театр на столі. За умови вашої особливої обережності вертеп можна декорувати свічками (звичайно, ні на мить не залишайте дітей без нагляду). Тоді велика Віфлеємська зірка засяє ще яскравіше, і діти з чистим серцем вигукнуть разом з пастухами: «Христос народився!»
70.00 грн.
Отзывов (0)
Православний молитовник. Сучасна редакція київського ізводу в українській транслітерації. Навчальний посібник з практичного вивчення і впровадження на кліросах київського ізводу (української вимови) церковнослов"янських богослужбових текстів. Є частиною триптиху.
120.00 грн.
Отзывов (0)
Календарь на 2020 год. ГРЕЦИЯ. Православний настінний ілюстрований календар на 2020 рік містить ілюстрації стародавніх храмів, відомих монастирів і природних красот Греції.
45.00 грн.
Отзывов (0)
Хто такий юрист? Юлия Ларина. Восьмирічний хлопчик Даня має безліч цікавих запитань про юриспруденцію – науку, що вивчає право.
165.00 грн.
Отзывов (0)
Хрещення - перше свято життя. Автор у своїй книзі знайомить читачів з азами Православ'я на прикладі воцерковлення маленької дівчинки на ім'я Аня. Це ім'я давньоєврейського походження, перекладається воно як «благодать, розташування, прихильність, благовоління».
105.00 грн.
Отзывов (0)
Будемо жити з Богом. Священик Михаїл Шполянський. Оказывается, есть удивительные чудеса на свете. Оказывается жизнь интереснее любой сказки-только надо учиться видеть это. И надо учиться жить — ЖИТЬ С БОГОМ. Українською мовою.
38.00 грн.
Отзывов (0)
Діти як психологічне дзеркало сім'ї та суспільства. Усі людські проблеми починаються й закінчуються в сім`ї. Сім`я – це основа збереження культури, етичних норм, традицій народу, соціальної естафети суспільства, основа виживання його та окремої особистості, всебічної підтримки людини.
92.00 грн.
Отзывов (0)
Храм Гроба Господня. Энциклопедическая книга - фотоальбом Книга-альбомЭто первая на русском языке энциклопедичная книга с художественными фотографиями о иерусалимском Храме Гроба Господня– главной святыней христиан (православных, старообрядцев, католиков, протестантов и др.) независимо от их различий.
280.00 грн.
Отзывов (0)
Дорога Добра. Робочий зошит для 1 класу. Допоможе повторити правила руху Дорогою Добра, розширити знання дітей про зло (гріх), що псує життя самій людині, оточуючим її та навіть навколишньому середовищу; розкрити велике значення храму для міста, людини; прививати любов до книги, показати унікальність Біблії як учителя мудрості і добра
39.00 грн.
Отзывов (0)
“Благовіст” - продовження курсу “Джерело вічності. Основи православної культури” для учнів 9-го класу допоможе тим, хто отримує базову загальну середню освіту, спрямувати свої дії в сучасному суспільстві у відповідності з морально-етичними засадами православної етики.
56.00 грн.
Отзывов (0)
Сповідь і Причастя – найсерйозніша і найважливіша річ. Це те, заради чого варто приходити до храму. Сам Господь Ісус Христос Свою проповідь почав зі слів: “Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне”. Він також говорив, що вічне життя матимуть лише ті, хто споживатиме Його плоть і питиме Його кров. Про те, як саме підготувати себе до цих великих Таїнств, щоб прийняти їх на зцілення душі й тіла, і будемо говорити у цій невеликій книзі.
84.00 грн.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH