+38(063) 463-84-83      Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

+38(098) 131-22-33      viber: +38(063) 463-84-83

                                       t.me/pravnet2012

Корзина

0 шт. - 0.00 грн.
Расширенный поиск

КАТЕГОРІЇ

Відгуки покупців

Приближается Христос. Рождественские письма. Архимандрит Савва (Мажуко)
Каролина
Прекрасная книга....

Приближается Христос. Рождественские письма. Архимандрит Савва (Мажуко)
Каролина
Прекрасная книга....

Приближается Христос. Рождественские письма. Архимандрит Савва (Мажуко)
Диана
Новая книга отца...

Приближается Христос. Рождественские письма. Архимандрит Савва (Мажуко)
Диана
Новая книга отца...

 
Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
Святеє – святим! Олександр Шмеман. До книги Святеє – святим! увійшли три статті видатного богослова XX ст. о. Олександра Шмемана ("Святеє - святим!", "Про сповідь", "Піст і Літургія").
58.00 грн.
Отзывов (0)
Хто-хто в гніздечку живе. Водна розмальовка. Водна розмальовка для малюків про те, як зявляються на світ пташки.
46.00 грн.
Отзывов (0)
Експедиція з мурахою Софі. Досліджуємо природу навколо нас. Стефан Каста, Бу Моссберг. Ґаджети монополізують увагу сучасних людей. Вони надають інформацію, розвивають логічне мислення, та лише природа вчить творити. Виявити любов до дітей — значить дати їм силу стати творцями. Тому ми прагнемо долучити дітей до пізнання природи.
370.00 грн.
Отзывов (0)
Малятам про кошенят. Казки для дітей та дорослих. Сергій Бакуменко. Книга підходить для дітей від 3-х років. Найкраща книга для тих, хто хоче навчити дітей доброті та любові. Ця книга - збірка історій про кошенят, які прикладом своїх вчинків вчать дітей жити і розуміти добро.
135.00 грн.
Отзывов (0)
Українська розвідка. Прадавні часи. Олександр Скрипник. Издательский дом «АДЕФ-Украина» в содружестве со Службой внешней разведки Украины завершили работу над новой книгой по истории национальных спецслужб – «Украинская разведка. Древние времена». В книге воссоздана картина зарождения и становления разведывательной деяльности на исконных землях Украины в древние времена – от восточных славян и Киевской Руси до Гетьманской козацкой державы.
520.00 грн.
Отзывов (0)
Конфлікт менеджмент. Довідник для керівників та консультантів. Фридрих Глазл. Ця книга присвячена конфлікиам в організаціях та має плдвійну мету: по-перше, допомогти пізнати та зрозуміти конфлікт, по-друге, дати теоретичні та практичні засоби конструктивного подолання соціальних конфліктів.Книга призначена передусім для професійних радників, посередників та медіаторів, консультантів та наставників, а також для керівників, адвокатів, політиків та інших осіб, чия професія передбачає діяльність в умовах напружених стосунків, непорозумінь та конфликтів. Конфлікт менеджмент. Довідник для керівників та консультантів. Фридрих Глазл
870.00 грн.
Отзывов (0)
Чашу життя вкусіте... Чому істинному християнинові необхідно постійно причащатися Святих Христових Таїн. Ця невеличка книжечка - мабуть найповніша і найсистематичніша підбірка цитат зі Святого Письма, святих отців, авторитетних каноністів та діячів церковних на користь безперестанного причащання Святих Христових Таїн.
68.00 грн.
Отзывов (0)
Хто такий юрист? Юлия Ларина. Восьмирічний хлопчик Даня має безліч цікавих запитань про юриспруденцію – науку, що вивчає право.
165.00 грн.
Отзывов (0)
Хрещення - перше свято життя. Автор у своїй книзі знайомить читачів з азами Православ'я на прикладі воцерковлення маленької дівчинки на ім'я Аня. Це ім'я давньоєврейського походження, перекладається воно як «благодать, розташування, прихильність, благовоління».
126.00 грн.
Отзывов (0)
Будемо жити з Богом. Священик Михаїл Шполянський. Оказывается, есть удивительные чудеса на свете. Оказывается жизнь интереснее любой сказки-только надо учиться видеть это. И надо учиться жить — ЖИТЬ С БОГОМ. Українською мовою.
38.00 грн.
Отзывов (0)
“Благовіст” - продовження курсу “Джерело вічності. Основи православної культури” для учнів 9-го класу допоможе тим, хто отримує базову загальну середню освіту, спрямувати свої дії в сучасному суспільстві у відповідності з морально-етичними засадами православної етики.
65.00 грн.
Отзывов (0)
Сповідь і Причастя – найсерйозніша і найважливіша річ. Це те, заради чого варто приходити до храму. Сам Господь Ісус Христос Свою проповідь почав зі слів: “Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне”. Він також говорив, що вічне життя матимуть лише ті, хто споживатиме Його плоть і питиме Його кров. Про те, як саме підготувати себе до цих великих Таїнств, щоб прийняти їх на зцілення душі й тіла, і будемо говорити у цій невеликій книзі.
84.00 грн.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH