+38(063) 463-84-83      Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

+38(098) 131-22-33      viber: +38(063) 463-84-83

+38(095) 779-17-43      Telegram: t.me/pravnet2012

Корзина

0 шт. - 0.00 грн.
Расширенный поиск

Отзывы покупателей

Овсяное яблоко. Книга об искусстве радоваться жизни. Наталья Роля
Ольга
Замечательная...

Овсяное яблоко. Книга об искусстве радоваться жизни. Наталья Роля
Ольга
Замечательная...

Овсяное яблоко. Книга об искусстве радоваться жизни. Наталья Роля
Ольга
Замечательная...

Овсяное яблоко. Книга об искусстве радоваться жизни. Наталья Роля
Ольга
Замечательная...

 
Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
Дивак. Повість про віру для дітей та підлітків. Борис Ганаго. Це історія про те, як віруючий юнак приїхав в село на канікули і зустрівся там зі своїми однолітками, що були далекими від віри і Церкви. Це історія про те, як змінюються люди, почувши слово про Бога, що лунає від людини, яка сама глибоко вірить і живе згідно з вірою.
64.00 грн.
Отзывов (0)
Малятам про кошенят. Казки для дітей та дорослих. Сергій Бакуменко. Книга підходить для дітей від 3-х років. Найкраща книга для тих, хто хоче навчити дітей доброті та любові. Ця книга - збірка історій про кошенят, які прикладом своїх вчинків вчать дітей жити і розуміти добро.
110.00 грн.
Отзывов (0)
Українська розвідка. Прадавні часи. Олександр Скрипник. Издательский дом «АДЕФ-Украина» в содружестве со Службой внешней разведки Украины завершили работу над новой книгой по истории национальных спецслужб – «Украинская разведка. Древние времена». В книге воссоздана картина зарождения и становления разведывательной деяльности на исконных землях Украины в древние времена – от восточных славян и Киевской Руси до Гетьманской козацкой державы.
520.00 грн.
Отзывов (0)
Христос народився. Вертеп, книга іграшка театр на столі. За умови вашої особливої обережності вертеп можна декорувати свічками (звичайно, ні на мить не залишайте дітей без нагляду). Тоді велика Віфлеємська зірка засяє ще яскравіше, і діти з чистим серцем вигукнуть разом з пастухами: «Христос народився!»
75.00 грн.
Отзывов (0)
Православний молитовник. Сучасна редакція київського ізводу в українській транслітерації. Навчальний посібник з практичного вивчення і впровадження на кліросах київського ізводу (української вимови) церковнослов"янських богослужбових текстів. Є частиною триптиху.
126.00 грн.
Отзывов (0)
Хто такий юрист? Юлия Ларина. Восьмирічний хлопчик Даня має безліч цікавих запитань про юриспруденцію – науку, що вивчає право.
165.00 грн.
Отзывов (0)
Хрещення - перше свято життя. Автор у своїй книзі знайомить читачів з азами Православ'я на прикладі воцерковлення маленької дівчинки на ім'я Аня. Це ім'я давньоєврейського походження, перекладається воно як «благодать, розташування, прихильність, благовоління».
96.00 грн.
Отзывов (0)
Будемо жити з Богом. Священик Михаїл Шполянський. Оказывается, есть удивительные чудеса на свете. Оказывается жизнь интереснее любой сказки-только надо учиться видеть это. И надо учиться жить — ЖИТЬ С БОГОМ. Українською мовою.
38.00 грн.
Отзывов (0)
Діти як психологічне дзеркало сім'ї та суспільства. Усі людські проблеми починаються й закінчуються в сім`ї. Сім`я – це основа збереження культури, етичних норм, традицій народу, соціальної естафети суспільства, основа виживання його та окремої особистості, всебічної підтримки людини.
92.00 грн.
Отзывов (0)
Храм Гроба Господня. Энциклопедическая книга - фотоальбом Книга-альбомЭто первая на русском языке энциклопедичная книга с художественными фотографиями о иерусалимском Храме Гроба Господня– главной святыней христиан (православных, старообрядцев, католиков, протестантов и др.) независимо от их различий.
310.00 грн.
Отзывов (0)
Дорога Добра. Робочий зошит для 1 класу. Допоможе повторити правила руху Дорогою Добра, розширити знання дітей про зло (гріх), що псує життя самій людині, оточуючим її та навіть навколишньому середовищу; розкрити велике значення храму для міста, людини; прививати любов до книги, показати унікальність Біблії як учителя мудрості і добра
39.00 грн.
Отзывов (0)
“Благовіст” - продовження курсу “Джерело вічності. Основи православної культури” для учнів 9-го класу допоможе тим, хто отримує базову загальну середню освіту, спрямувати свої дії в сучасному суспільстві у відповідності з морально-етичними засадами православної етики.
56.00 грн.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH