+38(063) 463-84-83      Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

+38(098) 131-22-33      viber: +38(063) 463-84-83

+38(095) 779-17-43      Telegram: t.me/pravnet2012

Корзина

0 шт. - 0.00 грн.
Расширенный поиск

Отзывы покупателей

Духовные упражнения. Архимандрит Савва (Мажуко)
Алла
Люблю книги отца...

Духовные упражнения. Архимандрит Савва (Мажуко)
Алла
Люблю книги отца...

Духовные упражнения. Архимандрит Савва (Мажуко)
Алла
Люблю книги отца...

Духовные упражнения. Архимандрит Савва (Мажуко)
Дмитрий
Очень вдохновляющая...

 
Сортировка: orderby Количество:
Отзывов (0)
Малятам про кошенят. Казки для дітей та дорослих. Сергій Бакуменко. Книга підходить для дітей від 3-х років. Найкраща книга для тих, хто хоче навчити дітей доброті та любові. Ця книга - збірка історій про кошенят, які прикладом своїх вчинків вчать дітей жити і розуміти добро.
110.00 грн.
Отзывов (0)
Українська розвідка. Прадавні часи. Олександр Скрипник. Издательский дом «АДЕФ-Украина» в содружестве со Службой внешней разведки Украины завершили работу над новой книгой по истории национальных спецслужб – «Украинская разведка. Древние времена». В книге воссоздана картина зарождения и становления разведывательной деяльности на исконных землях Украины в древние времена – от восточных славян и Киевской Руси до Гетьманской козацкой державы.
520.00 грн.
Отзывов (0)
Конфлікт менеджмент. Довідник для керівників та консультантів. Фридрих Глазл. Ця книга присвячена конфлікиам в організаціях та має плдвійну мету: по-перше, допомогти пізнати та зрозуміти конфлікт, по-друге, дати теоретичні та практичні засоби конструктивного подолання соціальних конфліктів.Книга призначена передусім для професійних радників, посередників та медіаторів, консультантів та наставників, а також для керівників, адвокатів, політиків та інших осіб, чия професія передбачає діяльність в умовах напружених стосунків, непорозумінь та конфликтів. Конфлікт менеджмент. Довідник для керівників та консультантів. Фридрих Глазл
690.00 грн.
Отзывов (0)
Православний молитовник. Сучасна редакція київського ізводу в українській транслітерації. Навчальний посібник з практичного вивчення і впровадження на кліросах київського ізводу (української вимови) церковнослов"янських богослужбових текстів. Є частиною триптиху.
126.00 грн.
Отзывов (0)
Хто такий юрист? Юлия Ларина. Восьмирічний хлопчик Даня має безліч цікавих запитань про юриспруденцію – науку, що вивчає право.
165.00 грн.
Отзывов (0)
Хрещення - перше свято життя. Автор у своїй книзі знайомить читачів з азами Православ'я на прикладі воцерковлення маленької дівчинки на ім'я Аня. Це ім'я давньоєврейського походження, перекладається воно як «благодать, розташування, прихильність, благовоління».
96.00 грн.
Отзывов (0)
Будемо жити з Богом. Священик Михаїл Шполянський. Оказывается, есть удивительные чудеса на свете. Оказывается жизнь интереснее любой сказки-только надо учиться видеть это. И надо учиться жить — ЖИТЬ С БОГОМ. Українською мовою.
38.00 грн.
Отзывов (0)
Храм Гроба Господня. Энциклопедическая книга - фотоальбом Книга-альбомЭто первая на русском языке энциклопедичная книга с художественными фотографиями о иерусалимском Храме Гроба Господня– главной святыней христиан (православных, старообрядцев, католиков, протестантов и др.) независимо от их различий.
310.00 грн.
Отзывов (0)
Дорога Добра. Робочий зошит для 1 класу. Допоможе повторити правила руху Дорогою Добра, розширити знання дітей про зло (гріх), що псує життя самій людині, оточуючим її та навіть навколишньому середовищу; розкрити велике значення храму для міста, людини; прививати любов до книги, показати унікальність Біблії як учителя мудрості і добра
39.00 грн.
Отзывов (0)
“Благовіст” - продовження курсу “Джерело вічності. Основи православної культури” для учнів 9-го класу допоможе тим, хто отримує базову загальну середню освіту, спрямувати свої дії в сучасному суспільстві у відповідності з морально-етичними засадами православної етики.
56.00 грн.
Отзывов (0)
Сповідь і Причастя – найсерйозніша і найважливіша річ. Це те, заради чого варто приходити до храму. Сам Господь Ісус Христос Свою проповідь почав зі слів: “Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне”. Він також говорив, що вічне життя матимуть лише ті, хто споживатиме Його плоть і питиме Його кров. Про те, як саме підготувати себе до цих великих Таїнств, щоб прийняти їх на зцілення душі й тіла, і будемо говорити у цій невеликій книзі.
84.00 грн.
Отзывов (0)
Від першої особи. Офіційні представники УПЦ відповідають на запитання користувачів Інтернету. Збірка «Від першої особи: офіційні представники Української Православної Церкви відповідають на запитання читачів» містить текстові версії веб-конференцій, проведених сайтом www.orthodox.org.ua упродовж 2007-2009 років. На сторінках видання можна знайти відповіді секретаря Предстоятеля Української Православної Церкви єпископа Олександра (Драбинка); ректора КДАіС архієпископа Бориспільського Антонія (Паканича); голови Синодального відділу релігійної освіти, місіонерства та катехізації УПЦ, ректора ПМДС архієпископа Полтавського і Миргородського Филипа; прес-секретаря Предстоятеля УПЦ, шеф-редактора Інтернет-порталу «Православіє в Україні» протоієрея Георгія Коваленка; голови ВЗЦЗ УПЦ архімандрита Кирила (Говоруна); намісника Свято-Троїцького Іонинського монастиря епископа Іони (Черепанова) тощо.
65.00 грн.
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH