+38(063) 463-84-83      Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

+38(098) 131-22-33      viber: +38(063) 463-84-83

                                       t.me/pravnet2012

Корзина

0 шт. - 0.00 грн.
Расширенный поиск

КАТЕГОРІЇ

Відгуки покупців

Приближается Христос. Рождественские письма. Архимандрит Савва (Мажуко)
Каролина
Прекрасная книга....

Приближается Христос. Рождественские письма. Архимандрит Савва (Мажуко)
Каролина
Прекрасная книга....

Приближается Христос. Рождественские письма. Архимандрит Савва (Мажуко)
Диана
Новая книга отца...

Приближается Христос. Рождественские письма. Архимандрит Савва (Мажуко)
Диана
Новая книга отца...

 

Girl's Book. Ідеї, які варто втілити в життя! (Код: 2014)

Рейтинг:
Цена: 370.00 грн.
Количество: 

Описание

Girl's Book. Ідеї, які варто втілити в життя!

 

"Girls’ Book. Ідеї, які варто втілити в життя" — це 128 сторінок практичних порад. Жодної магії, гороскопів, ворожіння. Тільки те, що справді стане в пригоді.

 

Ми перевірили: дівчата від 6 до 12 років із захопленням втілюють в життя ці поради, вправи, ігри, рецепти та саморобки. Зважте на їхні різноплановість і різнобарв’я. Маємо аж 40 тематичних розділів!

 

Завдяки цьому дитина може трішки доторкнутися до найрізноманітніших різновидів людської діяльності. А чим різноманітніша діяльність дитини, тим легше їй буде збагнути свої інтереси та здібності.

 

Чи не головне для нас, батьків, допомогти дитині розкрити її інтереси та здібності?

 

З цією книжкою ми перетворимо парео на сукню, змайструємо гойдалку, зробимо маску для обличчя, приготуємо смачний ягідний тарт, власноруч створимо брошку, спробуємо себе у фокусах, зробимо гітару з коробки, навчимося розпізнавати польові квіти, готувати смачні й корисні трав'яні чаї та соки, гратися з друзями по-новому, фарбувати одяг та ще багато чого.

 

Крім того, важливо, що ця книжка залучає дітей не лише до розумової діяльності (треба задіяти і логіку, і просторову уяву, щоб від схем перейти до дій), але і до роботи своїми руками. Розвиток дитини — це не зубріння і нудне сидіння за партою, як у школі. Розвиток відбувається саме на стику інформації і дії, де теорія поєднується з практикою. Ця книжка — інформація, яка спонукає до дії.

 

Книга має стильний та яскравий дизайн. Майстерність дизайнерки Катерини Сергієнко дозволила поєднати у книзі з десяток шрифтів у єдину гармонію, яка стала стилем книжки. Ще один плюс видання — модернові малюнки, за які дякуємо французькому художникові.

 

Книжка має вигляд дорогого записника і "замикається" на гумову стрічку. Інноваційна палітурка з цупкого картону має приховану пружину та закруглені ріжки. Така форма відразу закохує у себе, книжку хочеться гортати, милуватися нею.

 

Girls’ Book має шанс стати на певний час скарбничкою дівчачих секретів, підручником та порадником, що завжди під рукою.

 

У кінці схожої на нотатник книжки і справді є аркуші для нотаток. А ще 50 стильних наліпок!

 

Ця книжка є справді цінним подарунком для дівчат 6-14 років.

 

 

Girl's Book. Ідеї, які варто втілити в життя!

 

Издательство: Час Майстрів

Год издания: 2021

Автор: М.Лекрьо, С.Галле, К.Ру де Люз

Художник: Ж.Милле

Переводчик: Мия Марченко

Язык: украинский

Страниц: 128

Размеры: 213 x 185 х 23 мм

Тип обложки: твердая

Иллюстрации: цветные

Бумага: мелованая

Вес: 700 гр.

Возраст: от 6 до 14 лет

 

 

Ви ще не зустрічали книги українською мовою із такою різноманітною тематикою завдань, які цікаві дітям різного віку і не лише дівчатам!!! Подібні книги здатні викликати в дітей неабиякий азарт, творчий запал, відволікти від звичного і занурити в творчість та експерименти з головою.

 

Читати - це завжди чудово, але вміти застосовувати знання на практиці - це в рази краще. Дізнатись багато цікавого про рослини; вміти зробити корисний сезонний напій; зготувати смакоту для себе й близьких, відчути себе досвідченим мореплавцем чи бувалим скаутом, зав'язуючи різноманітні види морських вузлів; створити власну гру для компанії; здивувати усіх майстерністю фокусника; захистити себе від поганих снів власноруч створеним ловцем снів - це лише невеличкий перелік варіантів чудового дозвілля.

 

Це книга-знахідка для тих, хто любить відкриття, не боїться експериментувати і з користю проводити дозвілля.

Доставка

Курьерская доставка

 

Курьерская доставка книг осуществляется только по Киеву. Стоимость доставки составляет 60 грн.

 

Заказ доставляется в оговоренный с вами по телефону промежуток времени по согласованному адресу. Также, возможна доставка в выходные дни - по договоренности. Звоните нам!

 

Укрпочта

 

Стоимость доставки зависит только от веса посылки и пункта назначения. Срок доставки составляет от 3-х до 7-ми дней. Получение заказа (а также одновременно и его оплата в случае заказа наложенным платежом) происходит в Вашем почтовом отделении. На сегодняшний день доставка при помощи "Укрпочты" является наиболее недорогим и в тоже время надежным способом доставки.

 

Службы перевозки Новая Почта

 

Способ доставки доступен для тех городов, где имеются офисы этих перевозчиков (указываете в заказе номер или адрес отделения). Срок доставки составляет 1-3 дня.

 

Получение заказа происходит в офисе компании перевозчика в Вашем городе. Вы получаете товар по паспорту и номеру декларации, которую мы вам присылаем посредством смс или e-mail. Доставка оплачивается на месте и зависит от веса и дальности расстояния. Оплата стоимости доставки осуществляется Вами непосредственно при получении товара.

 

Обратите внимание, что пользование "наложенным платежом", то есть оплата книг через такую службу доставки как Новая почта существенно выше чем через Укрпочту или при оплате товара через Приватбанк.

 

Внимание! Интернет-магазин православной книги работает на территории Украины и доставку в другие страны осуществляет по особой договоренности, так как стоимоть пересылки может превышать стоимость самих книг.

Оплата

Оплата осуществляется следующими способами:

 

Наличный расчет (при самовывозе и курьерской доставке по Киеву).

 

Предоплата (банковский платеж).

Рекомендуем данный способ оплаты по причине более низкой стоимости денежного перевода продавцу. Номер карты П р и в а т б а н к а  5168 7422 0520 3171

 

Оплата наложенным платежом в отделении Укрпочты.

Удобно по той причине, что никуда не нужно идти, кроме почты, но стоимость электронного денежного перевода несколько выше, чем банковского перевода.

 

Оплата наложенным платежом в представительстве "Новой Почты".

При выборе этого способа доставки и оплаты, помимо стоимости заказа и стоимости пересылки книг, Вы оплачиваете Новой почте за отправку денег продавцу. Поэтому наложенный платеж за книги посредством Новой почты дороже (в среднем на 25 - 35 гривен) чем простой перевод денег за книги на карту Приватбанка или чем наложенный платеж через Укрпочту.

 

Интернет-магазин православной книги заботится о доступности цен, о поддержки наличия и расширении ассортимента православной литературы. Покупайте православные книги!

Отзыв
Оставить отзыв
Имя
E-mail
Текст комментария
Оценка для товара
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH